Hráč: nikaekanika

Fc: Adelaide Kane

Aurore Virginie Castex

21 let

Měšťanka

Rodiče Amélie a Oscar
Starší bratr a sestra (Oscar a Amélie)

Životopis:

Aurore Virginie se narodila do bohaté rodiny v době jejího rozkvětu. Mohli se téměř měřit s šlechtou. Svoje druhé jméno dostala po své zesnulé babičce, která taky psala. Aurore se narodila jako nejmladší dcera. Její rodiče už nebyli zrovna nejmladší a bratr byl o deset let a sestra o sedm let. I když její bratr byl o tolik starší, měli velmi dobrý vztah. Svou sestru zbožňoval a hrál si s ní. Chodil s ní na procházky i jí vyprávěl pohádky. Se sestrou, takový vztah neměla, ale respektovala ji. O Aurore se povětšinu dětství starala chůva Nancy. Nancy na svou dobu byla vzdělaná a svou malou chovankyni učila psát a číst.  Taky ji brávala do přírody a k jezeru a učila i o bylinkách a tak. Aurore měla i spoustu kamarádek. Její nejmilovanější, ale byla Lotty. Mladší sestra sestřina nastávajícího. Lotty byla z šlechtické rodiny. A stejně jako Aurore ráda četla a povídaly si o tom. Když Aurore dosáhla šestnáctin, poprvé se zamilovala. Ale bláznivě. Zamilovala se do chlapce taky z šlechtické rodiny. Seznámili se na jedné oslavě, co pořádali její rodiče. Bylo mu osmnáct a okouzlil ji uhrančivýma modrýma očima a na svou dobu krátkým sestřihem. Jmenoval se Victor. Když i on pocítil lásku vůči Aurore, tak zažádal své rodiče o svolení, aby ji mohl požádat o ruku. Oni svolili a Victor s Aurore byli zasnoubený a šíleně zamilovaný. Ale pak přišla rána, která zasáhla do jejich životů. Mor. Jako první mor sebral její sestru a jejího muže, pak za nima na onen svět následovala její matka. A nakonec mor vzal i Victora. Jeho poslední slova byla: ,,Má nejkrásnější Aurore, budu tě navždy milovat. Doufám, že budeš šťastná." To Aurore naprosto zlomilo. Nyní žije stále u otce a bratr ji navštěvuje. Ve svém volném čase píše všelijaké povídky, čte nebo chodí na proházky. Její otec po ni žádá, aby si našla partnera a odstěhovala se. Že se musí přenést přes smrt Viktora a snaží se jí dohazovat potencionální partnery. Její bratr se jí zastává, že zlomené srdce se jen tak nevyléčí. A pro svou sestru je obrovská podpora. A jeden z nejbližších, kdo zůstal.

Psychika:

Je velmi společenská duše, nestydí se ve společnosti, dokáže rozproudit každou zábavu. Ale zároveň si udržej velmi dobré mravy a vychování. Na první pohled může působit povýšeně. Ale není povýšená, ale je velice rozmazlená. Působí i trochu zlomeně po ztrátě své rodiny a lásky. Ale i přes to je velice dobrá opěra, vždy tě podpoří a je lojální. Řídí se rozumem než srdcem. V panických situacích dokáže zachovat chladnou hlavu. Ale není příliš důvěřivá k neznámým lidem a jen tak hned se jim neotevře. Má strach z nemoci a bolesti. A velmi cíledovědomá, někdy až tvrdohlavá.

Motivace: Má docela obyčejné, založit rodinu. A vychovat slušné a spořádané děti a chtěla by se podívat i mimo Francii.

Kdykoliv je nervózní hraje si se svým náramkem a kouše se neslušně do rtu. Sice vyrůstala v prostředí, kde měla peněz dostatek a rodiče ji zaplavovali drahými věcmi, věděla, že kdyby nastala nějaká riziková situace, tak by byla schopná se omezit. Je docela spořivá. Nikoho nikdy nezabila. Ale viděla umírat svoji matku i sestru. Stála ve dveřích a viděla, jak naposled vydechly. Milost by byla schopná udělit. Někoho zabít by dokázala jen, kdyby zavraždil nebo ublížil její rodině. Takže dokázala by se mstít.

Osobní proroctví:

,,Bezejmený předloží nabídku bohatství, Pokud ji přijmeš, střež se malého zvířátka, jenž by tě mohlo stát život." 

© 2019 by Sera. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now