Herní informace: 
Slavnosti budou dle herního času probíhat od pátečního poledne do nedělního večera a to převážně na náměstí. 
Během této doby budou pro postavy mimo stánků s nedostatkovým zbožím (drahé látky, zahraniční pochutiny, parfémy a šperky) i stánky se sezónními výrobky místních obchodníků. Rozšířen je tak na krátkou dobu i sortiment všech obchodů. 

Jedním z velkých lákadel bude jistě i prostorný jídelní stan s královským erbem na celtě. Zde si každý z obyvatel může vyzvednout neomezené množství jídla (pečené maso, zelenina, polévky) a piva. Vše je však určeno k okamžité spotřebě a ten, kdo bude nachytán jak jídlo ze stanu vynáší, bude persekuován jako zloděj. 

Během dožínkových slavností také každý večer v centru vystoupí několik hudebních uskupení pro ty, kteří by zatoužili po tanci. 

 

Mimoherní informace: 
Trvání akce: 1.8. - 15.8. 2019
Místo akce: Ulice města (pokud v tu dobu bude v Ulicích započata hra, hráči budou vyzváni aby ji převedli jinam, ukončili nebo uzpůsobili zásahu vypravěče, který akci uvede).
Běžná hra x akce: Během trvání akce je povoleno klonování postav. Tedy se tatáž postava může vyskytovat na dožínkách, i v běžné hře. 

Odměny: Nejaktivnější hráči, či hráči s největším vlivem na průběh akce mají šanci na získání drobných odměn a výhod, pro jednu ze svých postav - tu za kterou oceněné získali. 
 

© 2019 by Sera. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now