Hráč: Shadow
FC: Kathryn Prescott 

Eleonore Astier

18 let

Chudina

 služobníčka

 

Matka: Marcelle Astier (mŕtva)

Otec:  Augustin Astier ( mŕtvy)
Sestra: Rose Astier ( mŕtva)

 

Životopis: 

Narodila sa do menšej meštianskej rodiny, celkom šťastná rodinka. Bola prvorodenou dcérou svojich rodičov. Mala pekné detstvo. Keď mala štyri roky narodila sa jej malá sestra, Rose. Jej matka bola usilovnou ženou, dokázala krásne tkať a šiť. Ich dom stál na okraji, blízko lesa. Otec bol zručný pekár a chodil každé ráno na trhy do stredu mesta, nie len že tam mal veľa známych. Ale kde by lepšie predával svoje čerstvé výrobky. Vždy rada spomína na to ako mu pomáhala vykladať bochníky. Čas od času chodila s ním i do centra mesta, na trhy. Snažila sa pomáhať a byť užitočná ako osem ročná už plne sa starala o ich oslíka, nie kone nemali. Ale pre ňu bol i osol krásnym zvieraťom, keď vezmeme do úvahy že mu plietla kvetované vence. Jej rodine sa darilo. Než jej otec sa raz cestou zranil. Bola zime, tuhá a bez neho bolo príjmov do rodiny menej. V ten rok keď mala malá Eleonore len 11 jej otec zomrel a sním aj jej mladšia sestra, tá podľahla kašľu. Liečba otca a jedlo, strecha nad hlavou bola nad sily jej matky. Jej matka sa znovu vydala no nebolo to na dlho.Bol to nešťastný vzťah, nevlastný otec Eleonoru nechcel, bola pre neho ako potkanom v živote. Keď jej matka ležala na smrteľnej posteli, nakoľko ochorela. Jej muž už nebol nikde, jej nevlastný otec. Ale starí známi jej otca, starý pár ktorý vlastnil pekáreň. Tam bol. Ujali sa mladej Eleanore, s tým že začala pre nich robiť.  Býva u nich, pečie v ich pekárni.  A stará sa i o bežne veci ich života, nakoľko už ľudia ktorý sa jej ujali majú už niekoľko vrások na čele. Staré ruky, potrebujú ju. A ona sama je i vďačná že robí pre ich rodinu. Niekedy sa o ňu starajú tak dobre že k jedlu a teplej posteli dostane i nejaké tie šaty. Je to pre ňu radosť niečo nezvyčajné. Má kocúra menom  Arzo. Lenivý to tvor.

 

 Psychika postavy

Usmievavé dievča ktoré si len zriedka na niečo sťažuje. Miluje zvieratá a prírodu, kvety, byliny, často sa zaujíma o bylinky. Nakoľko jej paní, staručičká žena, má v sebe dosť múdra ohľadom nich. Čas od času chodia pre bylinky. Ale i tak je pre ňu i les stále záhadou. Má rešpekt k prírode a miluje voľný čas v nej, ak nejaký má.

 Je pracovitá a nevadí jej či už je celá od múky, popolu či blata.  Snaží sa vždy nájsť nejakú tu svetlú stránku v človeku i veci, či jave. Či je veriaca alebo nie? Verí v boha ale prikláňa sa k nemu len keď si nevie rady. Naposledy prosila boha o to aby jej nevzal matku. Cení si peňazí ale ak má i jedinú mincu je schopná sa o ňu podeliť. Sníva že možno jedného dňa si nájde niekoho, kto ju bude milovať, ale kto nie že? I tak nie je niekym kto by patril medzi tie osoby čo veria v lásku na prvý pohľad. Má istú slabosť pre mužov v uniforme. Ale nikdy nikoho nemala. Láska ako taká by bola v jej živote novým citom. I svoje najkrajšie šaty nosila len v izbe pred zrkadlom zo strachu že by sa zašpinili.  Bojí sa dlhých zimných večerov, zaspáva počas nich pri sviečkach. V strachu že je to posledné svetlo čo by mohla uvidieť, predsa zima jej vzala sestru i otca. Nemá zo smrti strach má strach len z toho že by jedného dňa zomierala v bolestiach ako jej rodičia a sestra, v chorobe.

© 2019 by Sera. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now