Hráč: Tara
FC: Emerson Barrett 

Emerson de Sévigne

Věk: 19

nižší šlechta, užívá titulu Comte (hrabě)

Otec: Lucien se Sévigne 

Matka: Margarette de Sévigne z rodu de Scudéry

Nejstarší bratr: Sebastian de Sévigne Druhý bratr: Calvin de Sévigne Poslední bratr: Claude de Sévigne Starší sestra: Juliette de SévigneMladší sestra: Marie de Sévigne

 

Životopis:

Emerson je nejmladším synem Luciena de Sévigne a jako na takového se na něj nikdy nekladly žádné přílišné nároky. Jeho starší bratři jsou na tom hůř. Jeden je dědic, z druhého bude klerik a třetí se snaží udělat kariéru jako mušketýr. Emerson měl tedy dost prostoru sám pro sebe. A zatímco se jeho bratři předháněli, kdo bude v otcových očích větší hrdina, muž a samostatný gentleman, z Emersona vyrostl volnomyšlenkářský bohém, který si nedělá vůbec žádné vrásky z bezuzdného utrácení otcova jmění. 

Momentálně je doma ovšem jen on, jeho nejmladší starší bratr a mladší sestra. Nejstarší bratr hlídá jejich pařížské sídlo, druhý bratr studuje v Římě a starší sestra je ve Španělsku, kde se bude brzy vdávat. Matka úzkostlivě čeká na jakýkoliv dopis od svého prvorozeného syna, děsí se totiž pařížského moru a jeho možných dopadů na andělskou tvář jejich dědice. Ano. Emersonův nejstarší bratr totiž oplývá vskutku dokonalými rysy. O jeho klíčních kostech už pařížské salony složily nejednu báseň a nad jeho postavou už provzdychaly noci desítky šlechtičen. No, možná i *pod* jeho postavou, co si budeme namlouv at. V tomhle ohledu na Emersona už mnoho nezbylo. Moc dobře ví, že není kdovíjaký krasavec z hrdinských eposů a rytířských knih. A už dávno se s tím smířil. I se svým nosem, což tvrvalo nejdéle ze všeho. 

 

Psychika: 

Možná není ze svých početných sourozenců ten nejkrásnější, ale bez nejmenších výčitek můžeme říct, že je ten nejzajímavější. Bez nalinkované budoucnosti má před sebou neustále moře možností. A jako správný bohém jich rád využívá plnými doušky. Je velmi vzdělaný, mluví i píše několika jazyky, také je sečtělý a jeho osobní k nihovna je poměrně slušně zásobená. Má taky skvělý hudební sluch, hraje téměř na cokoliv, co objeví. Je vynikající kreslíř. Aby měl stálý přístup k rodinnému jmění a klid od otcových prupovídek, přiv ydělává si sám tím, že tvoří šablony pro knižní tisky. Ilustrace, chcete-li. Tomu vynáší slušně, tyhle věci jsou drahé a knihy s nimi  ještě dražší. 

Na rozdíl od své velice povrchní rodiny on sám nevyhledává nutně jen tu nejvybranější společnost. Někdy se prostě na několik hodin usadí v místní nálevně a poslouchá. Všechno a všechny. Nebo se prochází a sbírá inspiraci pro své kresby. Ve společnosti umí být málomluvný, raději bývá v ústranní, tichým pozorovatelem. Pokud už se rozhodne ze své komfortní zóny vystoupit a s někým se zapovídat, musí to být někdo opravdu zajímavý. Ovšem, i on má svou neřest. Pokud opravdu touží po společnosti bez zbytečných rizik, nemá problém si ji zaplatit. Je to tak kolikrát snazš&ia cute;. Protože pokud už Emerson opravdu po takové společnosti zatouží, jen zřídka to bývá společnost dámská. 

Kapesní hodinky

Památka na milovanou osobu, která uvnitř skrývá kratičký dopis na rozloučenou na přeloženém kousku papíru.

© 2019 by Sera. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now