Hráč: Vanilla
FC: Alex Hogh Andersen

Thierry Lafaille

25 let

Měšťan

Mušketýr

Matka - Camille Lafaille, prostá měšťanka

Otec – Sebastian Allaire, mušketýr (mrtvý)

Životopis:

Pravděpodobně by se tenhle mládenec nikdy nenarodil, kdyby se jednoho dne do domu, kde bydlela tehdy mladičká Camille, nepřiřítil prchající zloděj naháněný mušketýry. Žádal nevědomou dívku o to, aby ho ukryla, ale ta ho odmítla a chtěla ho vydat spravedlnosti. Právě v jejím skromném domku mušketýři dopadli zloděje, a mezi nimi byl právě i Sebastian Allaire. Camille často malému synkovi vyprávěla, že mezi nimi okamžitě přeskočila jiskra, ale viděli se až za nějaký čas ve městě, než se následně začali sbližovat. Camille byla mladá a v podstatě hloupá, do mušketýra se zamilovala až po uši, zatímco on měl její postel jako místo, kde si může s dívenkou užít a na chvíli zapomenout na svět venku, z jeho strany to ale láska nebyla, a dokázal to Camille v momentě, kdy mu oznámila, že je těhotná. Zoufalá dívka se s ním snažila navázat ještě nějaký kontakt, ale vždy jí odbyl, dokonce za Sebastianem byla i s již malým Thierrym v náruči. Jako vždy, i tentokrát jí poslal pryč, svědomí mu ale nedalo a posílal dívce alespoň to málo, co měl.

Thierry vyrůstal jen s matkou, která se snažila uživit jak sebe, tak malého synka, a pro život jim nestačilo to málo, co jim mušketýr posílal. Thierry byl ale odmalička poněkud klidné dítko, a tak své matce nepřidělával žádné problémy co se týkalo výchovy, a sem tam byl tak hodný, že jí v jejích pracích pomáhal, pokud zrovna nedělala v nějakém pajzlu, kam ho matka nechtěla tahat. Camille na nějaký čas dokonce pracovala v pekárně, no ani tam dlouho nevydržela, na Thierryho se ale usmálo štěstí, majitelka pekárny chlapci často nosila pečivo, aby měl co jíst když byla jeho matka pryč. V pozdějších letech se často vyptával na svého otce, na obyčejné otázky kdo je jeho otcem, kde je a co dělá, mu matka dlouho neodpovídala a vždy ho poslala pryč. Jednoho dne ale polevila a Thierrymu, kterému bylo tehdy dvanáct let, pověděla pravdu o tom, kdo je jeho otcem, a dokonce ho zavedla i na místo, kde se často mušketýři scházeli. Ukázala mu i jeho otce, avšak jen z dálky, a upozornila ho, aby za ním nikdy nechodil. Thierry byl poslušné dítko a nikdy otce nekontaktoval, nechtěl porušit matčin slib který jí dal, na druhou stranu.. od té doby často sledoval mušketýry, zvláště poté svého otce, ale vždy z bezpečné vzdálenosti, a dokonce si umanul, že se jím chce stát také. Matka mu zprvu klepala na hlavu, zda se nezbláznil, no když viděla synovo zapálení, nechala ho, ať si dělá, co chce, vždyť po ní v životě chtěl tak málo! Po letech se mu podařilo dostat se mezi mušketýry, v cestě za svým snem ho drželo to, že by konečně mohl prohodit pár slov se svým otcem, jako mušketýr s mušketýrem, no než se tak stalo, byl jeho otec zraněn a zemřel na infekci. Thierry se tak jen sem tam zeptal na Sebastiana Allaireho, z údajného „zájmu“, ale nikdy nikomu neřekl to, že byl právě jeho synem.

Psychika postavy:

Podařilo se mu splnit si svůj sen – stal se mušketýrem, a to ho do jisté míry dost změnilo. Přestal mít hlavu v oblacích a stal se realistou, některé věci začal brát až nezdravě vážně, za což je přáteli často označován za dosti upjatého s tím, že by se měl na nějaký čas uvolnit. I když otce znal jen z dálky a nikdy s ním neprohodil ani slovo, bere ho jako exemplární příklad toho, co v životě nechce udělat, respektive aby si s dívkou udělal dítě a nestaral se. Thierry je, co se týče peněz mnohem štědřejší, než jak byl jeho otec, více jak polovinu toho, co má, dá své matce. I když ho často přemlouvá k tomu, aby jí nic nedával, bere to jako jakousi povinnost už jen z toho důvodu, že se o něj léta starala a dávala mu i to málo, co měla. Thierry před svými přáteli a známostmi o matce moc nemluví, jednak aby nepoznali jeho slabinu, a také z toho, že se bojí, že by jí někteří mušketýři mohli znát, ačkoliv mu vždy tvrdila, že o jejich vztahu nikdo nevěděl příliš velké podrobnosti. Co se týče zbraní, je Thierry slušný šermíř, se střelnými zbraněmi už není takový kamarád, umí s nimi zacházet ale aby trefil přímo cíl, musí se dosti soustředit, pokud tedy vezme zbraň a po někom vystřelí, je opravdu malá šance, že by se trefil na místo člověku smrtelné. Jako každý mladý muž, i on jeví zájem o dívky, ale nikdy se nepokouší o to, aby byl jako jeho otec, pár románků již měl, ale co se týkalo sexu, byl vždy dost opatrný. Má jakýsi strach z toho, že i za ním by jednou mohla přijít dívka a podstrkávat mu dítě. Má doslova panický strach z pavouků, i když v prostředí ve kterém vyrůstal jich bylo plno, nikdy se nenaučil s nimi žít „bok po boku“, když tedy někde vidí pavouka, v tu ránu mu je ukradené, zda ho někdo vidí nebo ne, ale jednoduše začne křičet a utíkat. Třeba to jednou zajde do takového extrému, že po pavoukovi začne střílet, kdo ví.

© 2019 by Sera. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now