Hráč: André
Fc: Jamie Campbell Bower

Valentine Victor de Vivonne 

25 let

nižší šlechta, užívá titulu hrabě 

Rodina: Otec:  Francois Frédérick de Vivonne 

Matka: Margotte de Vivonne 

Starší bratři: André Alain de Vivonne a Philippe Pierre de Vivonne

 

Životopis: 

Narodil se jako třetí syn Francoise Frédéricka, hraběte z Lyonské větve rodu de Vivonne. A protože jeho otec má velkou zálibu v aliteračních jménech, i svého třetího syna pojmenoval stejným způsobem – Valentine Victor. I v Lyonu platil rod de Vivonne vždycky za přední znalce a mecenáše umění, a v tom duchu byl také Valentine vychovávaný. A protože je třetím synem, byla to vlastně jediná jeho skutečná povinnost. Kromě tedy klasického výcviku šermu a jezdectví a podobně. Jako jediný ze synů Francoise zdědil jeho krásné blonďaté vlasy, oba starší bratři jsou tmavovlasí jako jejich matka. Když byl dost starý, poslal ho otec do světa. Jako všichni na umění zatížení mladíci zamířil pochopitelně jako první do Itálie. Do Florencie a do Říma. Ale přesto mu to nedalo, moc dlouho se tam nezdržel a odjel do Řecka. A tam strávil většinu svých dospívajících let. Uchvácen pozůstatky staré antické kultury a společnosti. Uměním i stylem života. Ale každé dobrodružství musí jednou skončit. Vrátil se domů, kde využil svoje schopnosti a začal si přivydělávat obchodem s uměním. 

Ale zrovna teď odjel do Avranches, kde sídlí druhá větev jejich rodiny. Ti jsou ovšem v době jeho příjezdu na svém letním sídle, a proto si pro sebe pronajal prázdný dům na kraji města.

 

Povaha:

Valentine má vůdčí povahu, ale to neznamená, že by byl nějak přísný. Jednoduše má to charisma, při kterém se nemusí ani příliš snažit a ke svým záměrům strhne davy. Ne, že by toho využíval úmyslně. Snad jen občas, když se potřebuje vymotat z problémů, do kterých se při stylu svého života dostane. Je přátelský, energický a díky tomu občas může jeho chování působit na ostatní teatrálně, ale on žije jednoduše bohémský život, dvakrát zrovna nepřemýšlí o tom, co si o něm ostatní myslí. Protože ani nemusí.

Miluje umění a všechno krásné, nutno ovšem říct, že věci a lidé, pro které se často nadchne, nemusí splňovat obvyklé definice krásy. Naopak má rád výjimečné a neobvyklé cíle svého zájmu. 

Mezi jeho špatné vlastnosti ovšem patří to, že pokud něco nebo někoho takového najde, bývá velice majetnický. Příliš. A to někdy může vést i k jakýmsi výkyvům chování, při kterých mu zčerná celý svět a běda těm, co ho k tomuhle stavu přivedli a jsou poblíž. A ješte větší strach by měli mít ti, co se snad jen zle podívají po něčem, co je mu drahé. Protože i nic nemá větší strach než o své drahocenné poklady, pro které  už zmrzačil pár odvážlivců, a pro které by klidně i zabil. Přece jen často do těchto pokladů, ať už hmotných věci nebo osob, investoval nemálo peněz. Nejde mu však v těchto případech o investice, které učinil - buď z peněz své rodiny nebo z těch vlastních, které si vydělává obchodem s uměním. Jsou jednoduše jeho srdcí blízké a on je musí chránit.

Osobní proroctví:

,,Havran z neexistujících světů odhalí tvá slabá místa, aby tě donutil stát se upřímným skrze vlastní oběť."

© 2019 by Sera. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now